ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel
  • Show Icons

GENCEARTI PROJESİ KONYA’DA GENÇLERLE BULUŞTU

 

GenceArtı “İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma” Projesi, “İşsizseniz işimiz sizsiniz” sloganıyla çıktığı Türkiye turunun dokuzuncu etkinliğini Konya’da gerçekleştirdi. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşuyla başlayan etkinlik, CHP Parti Meclisi Üyesi ve GenceArtı Projesi Lideri Aylin Nazlıaka’nın açılış konuşmasıyla devam etti.

GenceArtı “İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma” Projesi, “İşsizseniz işimiz sizsiniz” sloganıyla çıktığı Türkiye turunun 10’uncu etkinliğini Konya’da gerçekleştirdi.

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşuyla başlayan etkinlik, CHP Parti Meclisi Üyesi ve GenceArtı Projesi Lideri Aylin Nazlıaka’nın açılış konuşmasıyla devam etti. Nazlıaka, konuşmasında kendi kariyer hikayesinden bahsederken, projenin ortaya çıkış sürecini anlattı. Türkiye’de her üç gençten birinin işsiz olduğunu hatırlatan Aylin Nazlıaka, “Bu proje Cumhuriyet Halk Partisi’nin gençlere armağanıdır. Siyasal görüşü ne olursa olsun tüm gençleri kucaklayan bir projedir. Bizim amacımız işsizlikle mücadelelerinde gençlerimizin yanında olmaktır” diye konuştu.

Nazlıaka’nın konuşmasından sonra Eğitmen Bürge Yıldırım tarafından kişisel gelişim semineri verildi. Tüm gün süren eğitimin sonunda yedi öğrenciye burs sağlandı ve katılımcılara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu imzalı katılım formları dağıtıldı.

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi