ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel

GENCEARTI BALIKESİR’DE GENÇLERLE BULUŞTU

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin sosyal sorumluluk projesi olarak Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka tarafından yürütülen GenceArtı “İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma” Projesi, 18 Mart 2011 Cuma günü Balıkesir’de gençlerle buluştu.

Gençler tüm gün süren kişisel gelişim eğitimine verilen aralarda halaylar çekerek ve Balıkesir Çiftetellisi oynayarak yorgunluk attılar. Gün sonunda yapılan çekilişle belirlenen dört öğrenciye burs sağlandı.

GenceArtı Projesi Balıkesir etkinliği 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü olması nedeniyle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başladı. Eğitmen Müge Cantekin tarafından verilen ve tüm gün süren kişisel gelişim eğitimi ile devam etti.

Projenin beşinci etkinlik ili olan Balıkesir sonrasında toplam 2 bin 500 civarında gence kişisel gelişim eğitimi verilmiş oldu. GenceArtı Projesi düzenlediği eğitimlerle ulaştığı gençlerin bazılarına burs ve staj imkanı da sağladı. Önümüzdeki günlerde proje kapsamında farklı il ve ilçelerde kişisel gelişim seminerleri düzenlenmeye devam ederken ayrıca web üzerinden canlı eğitimlerde verilecektir.

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi