ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel

GenceArtı’nın ilk durağı Düzce

 

İşsizseniz işimiz sizsiniz” sloganıyla yola çıkan GenceArtı “İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma” Projesi’nin ilk durağı Düzce olacak.

Şubat 2011-Mayıs 2011 tarihleri arasında yedi bölgede ve 30 ilde gerçekleştirilecek olan etkinliklerin ilki, 18 Şubat 2010 Cuma günü Düzce’de başlıyor. CHP Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka’nın projeyi ve projenin amacını anlatacağı konuşmasının ardından etkinlik CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlere hitabıyla başlayacak. “İş Arama Teknikleri”, “Hedefli Yaşam”, “İletişim Teknikleri”, “Kariyer Planlama”, “Olumlu Düşünce ve Motivasyon” konularında verilecek olan eğitimlerin ardından gençlerle iş dünyasının temsilcilerinin bir araya geleceği çay sohbeti düzenlenecek. Etkinlik sonunda katılımcılara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu imzalı katılım belgesi verilecektir.

Eğitime katılmak isteyen Lise ve üniversite mezunu genç işsizler ile üniversite öğrencilerinin 18 Şubat sabahı saat 09.00’da etkinliğin düzenleneceği Konak Düğün Salonu’nda kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi