ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel

CHP’ye Yakışan Demokratik Yaklaşım – 25.04.2011

 

CHP’ nin Bu Hafta Sonunda Antakya da Gerçekleştireceği Mitingde Ilk Kez Kurulacak 2 Ayri Çadir Içinde Gençler ve Kadinlarin Mikrofon Imkanıyla Konuşmaları, Düşüncelerini ve İsteklerini İfade Edebilmeleri İmkanı Tanınacak.

CHP Parti meclisi üyesi aynı zamanda Ankara 4.sıra Milletvekili adayı olan Aylin Nazlıaka dün geldiği Antakya’da ilk geçtiğimiz hafta Samsun’da uygulanan “Çadır Projesi” uygulaması hakkında bilgiler verdi.

CHP İl Başkanı Servet Mullaoğlu ve bazı il yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda basına projeyi anlatan Aylan Nazlıaka, kurulacak 2 ayrı çadırda miting öncesinde gençler ve kadınların her alandaki isteklerini ifade edebilmelerine olanak tanınacağını, mikrofonla konuşmalarını daha sonra HALK TV başta olmak üzere televizyonlarda yayınlanacağını bildirdi.

Çadırlarin, mitingden 2 saat önce kurulacağını söyleyen CHP PM üyesi Aylin Nazlıaka;

”Samsun’daki ilk denemede gençlerin daha ziyade işsizlikten ve YGS sinavlarindaki şifre iddialarından yakındıklarını kaydederken ülke ekonomisi ile ilgili yanlış bilgilendirmelerin de aynı proje kapsamında gerçekler halka anlatılarak önüne geçilmeye çalışılacağını sözlerine ekledi.”

Gazete Bizim

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi