ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel

CHP’de seçim hazırlığı – 18.04.2011

 

İlk mitingini Samsun’da yapacak CHP, kadın ve gençlere yönelik çeşitli projelerini de kuracağı standla halka duyuracak.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka, partisinin 24 Nisan’da yapacağı ilk miting öncesinde Samsun’a gelerek teşkilatla görüştü.

İlk mitingini Samsun’da yapacak CHP, kadın ve gençlere yönelik çeşitli projelerini de kuracağı standla halka duyuracak.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka, partisinin 24 Nisan’da yapacağı ilk miting öncesinde Samsun’a gelerek teşkilatla görüştü. Nazlıaka, “Miting öncesinde stand kurup kadın ve gençlere yönelik projelerimizi anlatacağız” dedi.
CHP İktidara Yürüyor
CHP Samsun İl Başkanlığı’nı ziyaret eden PM Üyesi Aylin Nazlıaka, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle bir araya geldi. Ziyaretiyle ilgili gazetemize açıklama yapan Nazlıaka, ilk mitingin Samsun’dan başlamasının sembolik önemi olduğu belirterek, “CHP iktidara yürüyor. Bunun ilk adımını da Samsun’da atıyoruz” diye konuştu.

Çok Farklı Olacak
Samsun’da gerçekleştirilecekleri mitingin farklı olacağını dile getiren Nazlıaka, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu miting alanına gelmeden önce kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik iki farklı organizasyon gerçekleştireceğiz. Kadınlarımıza Aile Sigortası’nı anlatacağız, gençlerimize de Türkiye çapında Gence Artı Projesi kapsamında verdiğimiz kişisel gelişim semineriyle özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri konusunda eğitim vereceğiz. Gün içerisinde çeşitli ikramlarımız olacak ve gençlerimize ve kadınlarımıza çekilişle sürprizler yaşatacağız. Samsun’a herkesin kendi fikrini dile getireceği demokratik bir hayat sunacağız” dedi. Nazlıaka, coşkulu bir gün geçirmek isteyen vatandaşları 24 Nisan’da Samsun’da yapacakları mitinge davet etti.

Samsun Postası

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi