ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel

CHP’nin GenceArtı Projesi Kahramanmaraş’ta – 24.03.2011

 

İşsiz gençlere yönelik oluşturulan GenceArtı, ‘İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma’ Projesi etkinlikleri 26 Mart 2011 Cumartesi günü Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka’nın liderliğinde, işsiz gençlere yönelik oluşturulan GenceArtı, ‘İstihdamda Fırsat Eşitliği Yaratma’ Projesi etkinlikleri Düzce, Milas, Mardin, Bursa, Balıkesir, Karadeniz-Ereğli ve Sakarya’nın ardından 26 Mart 2011 Cumartesi günü Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CHP Elbistan Gençlik Kolları Başkanı Emin Sarı, işsiz gençlere yönelik hazırlanan projede gençleri çalışma hayatına hazırlayacak eğitimler verileceğini ifade ederek, programa katılmak isteyenler için parti binası önünden saat 06.30′da araç kaldıracaklarını söyledi.
Sarı, “Her beş gençten birinin işsiz olduğu ülkemizde, ‘GenceArtı’ projesi kanalıyla gençlerin bireysel donanımlarını artırmak hedeflenmektedir. Bu amaçla; ‘İş Arama Teknikleri”, ‘Hedefli Yaşam’, ‘İletişim Teknikleri’, ‘İkna Yöntemleri’, ‘Kariyer Planlama’, ‘Olumlu Düşünce ve Motivasyon’ başlıkları altında eğitimler verilecektir. Gençlere meslekler ve sektörler tanıtılacak ve kendilerine model alabilecekleri kişilerle tanışmaları sağlanacaktır. Ayrıca gençlerle alanlarında başarılı isimlerin kariyerlerinde ilerlerken yaşadıkları zorluklar ve verdikleri mücadeleler paylaşılacaktır. Tüm katılımcılara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun imzaladığı katılım belgesi verilecektir. Ayrıca katılımcılar arasından yapılacak olan çekiliş ile bazı gençlerimize burs ve staj imkânı sağlanacaktır.
GenceArtı ‘İstihdamda Fırsat Eşitliği’ Projesi’nin amacı gençlerin işsizlikle mücadelelerinde yanlarında yer almak, özgüvenlerini tazelemek, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, yeni bir çevre edinmelerini sağlamak ve onları çalışma hayatına hazırlamaktır” diye konuştu.

Elbistanın Sesi

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi