ÜYE GİRİŞİ

Beni hatırla

ÜYE OL

Şifreniz e-postanıza gönderilecektir.

GENCEARTI'ya hoşgeldiniz...

Bu platform; işsiz gençlere yönelik olarak oluşturulmuştur. Amacı istihdamda fırsat eşitliği yaratmaktır.

İLETİŞİM FORMU

  • open panel
  • Show Icons

AYLİN NAZLIAKA KİMDİR?

Aylin Coşkunoğlu Nazlıaka
T.E.D. Ankara Koleji ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisat Bölümü mezunu.

HRM öncesinde Thomas International Management System’ın Bölge Müdürlüğünü yaptı. Bu dönemde uluslararası bir platformda, insan kaynakları uygulamaları ve psikometrik bazlı analizler konusunda çalıştı. 1992 yılında Human Resources Management’ı kurdu ve o günden bu yana farklı sektördeki birçok kuruluşa danışmanlık hizmeti vermekte.

Eleman Seçme-İşe Yerleştirme, İş Değerleme, İş Analizi, Görev Tanımı, Performans Değerlendirme, Ücret Sistemi, Kariyer Planlama, Yeni Ufuklar (outplacement), Yeniden Yapılanma dahil olmak üzere birçok projede aktif danışman ve/veya eğitmen olarak rol aldı.

2001 yılında Dünya Gazetesi tarafından verilen “Yılın İş Kadını” ödülünü, 2002 yılında ise Orta Doğu Teknik Üniversitesinin layık gördüğü “ODTÜ Takdir” ödülünü aldı.

2008 yılında ise İSGİAD tarafından “Yılın Genç İş Kadını” seçildi. Merkezi ABD’de bulunan ve etkin girişimcileri desteklemeyi hedefleyen Endeavor Türkiye’nin Danışma Kurulunda görev almaktadır. Aynı zamanda Peryön İç Anadolu Şubesinin Denetim Kurulu Üyesidir.

HRM’de kurucu ortak/yönetici danışman olarak faaliyet gösteriyor. İngilizce biliyor.

© 2011 GENCEARTI
Genceartı | İstihdamda Eşitlik Yaratma Projesi